Děkujeme Vám za Vaši registraci!

V příštích 24 hodinách dostanete potvrzovací e-mail,stejně jako pozvání k Vašemu prvnímu Talk průzkumu. Případně si také, prosím, zkontrolujte složku se spamem.

10 € poukážka na www.hracky-drobnosti.sk

10 € poukážka na www.hracky-drobnosti.sk

Hľadáte darček či nejakú maličkosť pre vaše dieťatko, kamarátov, starých rodičov či chcete potešiť darčekom vášho partnera? Vymeňte si vašich 1600 bodov za poukážku v hodnote 10 € na nákup na www.hracky-drobnosti.sk. Máme pre vás širokú ponuku starostlivo vybraných produktov ako napríklad hry, hračky a pomôcky zamerané na zdravý pohyb vašich detí, ale aj darčeky pre dospelých či doplnky do domácnosti a to za čo najnižšie ceny a poštovné na trhu. Dúfame že si u nás vyberiete aj vy. Ďakujeme za návštevu a tešíme sa na váš nákup na www.hracky-drobnosti.sk.

Aby sme vašu objednávku spracovali čo najefektívnejšie a najrýchlejšie, nastavili sme automatizovaný proces. Preto, prosíme, vezmite na vedomie, že po odoslaní objednávky automaticky obdržíte na e-mail elektronickú poukážku , ktorá je pripravená na použitie. Z tohto dôvodu si po odoslaní objednávky nemôžete svoju objednávku rozmyslieť a požiadať o jej zrušenie.