Talk app

Download our new Talk app – answer more surveys and collect more points on the go! 

Talk app Talk app

Register

Thank you for your registration!

In the next 24 hours you will receive a confirmation email, as well as an invitation to your first Talk survey. Please also check your spam folder just in case.

Rekvizitai

Talk Online Panel GmbH
Karlsgasse 7/ Top 5
1040 Vienna
Austria 

Tel.: +43 1 228 88 10
Fax: +43 1 228 98 01
El.paštas: support.uk@talkonlinepanel.com
Internete: www.talkonlinepanel.com

PVM mokėtojo numeris: ATU68904867
Įmonės kodas: 419178p
Dokumento registravimo numeris: DVR4014619 
Registruota: Komerciniame Vienos teisme

Austrijos Prekybos rūmų, Konsultavimo skyriaus, IT, Reklamos ir Rinkos-komunikacijos narys.  

Autorinės teisės

Šios svetainės turinys apsaugotas autorinėmis teisėmis. Draudžiamas bet koks tolimesnis naudojimas, ypač saugojimas duomenų bazėse, publikavimas, kopijavimas ir bet koks komercinis naudojimas bei perdavimas tretiesiems asmenims (dalinis ar apdorotoje formoje) be MindTake Research sutikimo. Atspausdintas ar kitoks turinys tinkamas tik asmeniniam naudojimui. Neleidžiama turinio perduoti ar padaryti prieinamo tretiesiems asmenims, netgi nekomerciniais ar asmeniniais tikslais, pvz. pristatymams. Viso šaltinio kodo ar kitų sistemos komponentų ir paskelbtos medžiagos (vaizdų, garsų ir pan.) naudojimą saugo autorinės teisės bei savininko licencijos sąlygos, ir leidimas turi būti aiškiai patvirtintas raštu.

Atsakomybė

Leidėjas kaupia ir redaguoja šioje svetainėje pateiktą informaciją kaip geriausiai sugeba, siekdamas užtikrinti, kad jos naudotojai gautų tikrą ir atnaujintą informaciją. Visa informacija, pasiekiama per hipersaitą ar kitas interneto priemones, kuri nėra tiesiogiai susijusi su leidėjo veikla, yra šios informacijos leidėjų atsakomybė. Atsakomybė už jame esančią informaciją ar jos naudojimo pasekmes nebus prisiimta. Vadovaujantis Gamybos atsakomybės įstatymu, leidėjas aiškiai nurodo, kad pilnai išvengti klaidų sunkiai įmanoma ir todėl visa pateikta informacija gali būti taisoma. Leidėjas negali būti laikomas atsakingu už klaidas, atsirandančias dėl šaltinių ar apdorojimo, ir neatsako už turinį ir jo pasekmes. Pabrėžtina, kad leidėjas negali būti laikomas tiesiogiai ar netiesiogiai atsakingu už tiesiogines ar netiesiogines šio tinklalapio informacijos naudojimo ar netinkamo naudojimo pasekmes.