Kayıt ol

Talk'a kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz

Tarafınıza bir doğrulama e-maili gönderilmiştir. Doğrulama e-mailinin gelen kutunuza ulaşmaması durumunda lütfen spam kutunuzu kontrol edin.

Yardım

Profilimi nasıl düzenleyebilirim?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın üst kısmında yer alan isminize tıklayarak, profilinizde bulunan detayları değiştirebilirsiniz. Örneğin, bu bölümde ev adresinizi değiştirebilir, bize ürün numunesi alma talebi gönderebilir veya grup tartışmalarına katılmaya ilgili olduğunuzu belirtebilirsiniz.

Profilimdeki hangi bilgileri değiştiremem?

Profilinizde bulunan çoğu bilgiyi değiştirebilirken, bazı alanları bizimle irtibata geçmeden değiştirmeniz mümkün değildir. Örneğin, ikamet ettiğiniz ülkeyi veya cinsiyetinizi değiştirmek isterseniz, bize e-mail göndermeniz gerekmektedir. Size göndereceğimiz anketler ve sunacağımız ödüller bu verilere göre değişkenlik göstermesinden dolayı, bu konuda katı bir tutum sergilemekteyiz. Böylece size hatasız bir şekilde hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Neden hiçbir ankete davet edilmiyorum?

Düzenlediğimiz her anket için önce üyelerimizin hedef kitleye uygunluğunu ölçüyor ve sonra da kendilerini anketlere davet ediyoruz.(Örneğin olarak 30-39 yaşında bayan, aktif sigara içen ve araba sahibi gibi) Anketlere katılabilmek için, profilinizin güncel olmasına ve kendini tanıtma anketlerini doldurmaya özen gösteriniz. Eğer anketleri hala doldurmadıysanız, bu anketlere Puan Kazan sayfasından erişebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Bize e-mail göndererek sorularınıza hızlı ve doğrudan yanıt alabilir, Talk Online Paneli veya websitemiz hakkındaki görüşlerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz.

Ekibimiz, sorularınıza iş günlerinde 24 saat içerisinde yanıtlamaya özen gösteriyorken, haftasonları ve çalışma saatleri dışında bu süre daha uzun sürebilir.